Fotoalbumy i fotokalendarze

Szanowni Państwo.

Każdy z nas ma mnóstwo zdjęć z wakacyjnych wyjazdów, imprez rodzinnych, spotkań ze znajomymi i innych wydarzeń – porozrzucanych po różnych dyskach i dyskietkach a co za tym idzie – trudnych do znalezienia i pokazania znajomym czy rodzinie.

Proponujemy uporządkowanie takiej dokumentacji poprzez tworzenie „fizycznych” albumów ze zdjęciami lub uwieczniania Waszych radości w formie kalendarzy. Prawie każdy tego próbował ale… ze względów cenowych, jakościowych lub dużych problemów z przejściem przez programy do tego tworzone… zaniechał.

To możecie zmienić z naszą pomocą.

Proponujemy wykonanie foto-albumu w niespotykanej dotąd jakości.

Fotoalbumy

fotoalbumy_title

Pragniemy udostępnić Wam najnowszy i chyba najbardziej przejrzysty i przyjazny program do samodzielnego tworzenia foto-albumów i foto-kalendarzy. Program jest zbudowany tak aby był łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika a nie tylko dla wykonawcy. Nawet osoba, która ma niewielkie doświadczenie z komputerem jest w stanie zaprojektować swoje dzieło i łatwo wysłać do realizacji. Program umożliwia przechowywanie swoich projektów i powtórne ich wykorzystanie lub modyfikację. Innowacyjny sposób oprawy twardej i staranny sposób wykonania gwarantuje, że album nie rozleci się w trakcie pierwszego oglądania i będzie służył latami.

cd_coverDodatkowo na tylnej okładce albumu wklejamy klips z płytą CD z nadrukiem zdjęcia z okładki foto-albumu, na której mogą Państwo nagrać komplet zdjęć z danego wyjazdu a nie tylko te, wybrane do albumu. Zaleta – wszystko w jednym miejscu – album krąży z rąk do rąk a wszystkie zdjęcia są prezentowane na ekranie TV lub komputera.

Foto-albumy drukowane są na papierze kredowym 170g, oprawa twarda jest oklejana papierem ozdobnym metalizowanym Stardream w kolorach: Opal, Srebro i Miedź. Zarówno oklejka jak i wklejki pokrywane są folią błyszczącą a grzbiet spina metalowa listwa kryta metaliczną farbą piecową w kolorze okleiny. Na okładce znajduje się nadrukowane zdjęcie z pierwszej strony albumu.

Formaty foto-albumów:

Album 15 x 20 cm, 38 stron !, cena 69,00 PLN, okładka w kolorach metalicznych

thumb_15x20_stardream_miedzStardream Miedź thumb_15x20_stardream_miedzStardream Opal thumb_15x20_stardream_miedzStardream Srebro

Album 20 x 20 cm, 34 strony !, cena 87,00 PLN, okładka w kolorach metalicznych:

thumb_15x20_stardream_miedzStardream Miedź thumb_15x20_stardream_miedzStardream Opal thumb_15x20_stardream_miedzStardream Srebro

Album 21 x 30 cm (A4 poziom), 34 strony !, cena 129,00 PLN, okładka w kolorach metalicznych:

thumb_15x20_stardream_miedzStardream Miedź thumb_15x20_stardream_miedzStardream Opal thumb_15x20_stardream_miedzStardream Srebro

Album 30 x 21 cm (A4 pion), 34 strony !, cena 129,00 PLN, okładka w kolorach metalicznych:

thumb_15x20_stardream_miedzStardream Miedź thumb_15x20_stardream_miedzStardream Opal thumb_15x20_stardream_miedzStardream Srebro

Fotokalendarze

fotokalendarze_title

Foto-kalendarze drukujemy na papierze kredowym 250g, z oprawą w metalową spiralę w kolorze białym i czarnym. Kalendarz ma kartę tytułową i 12 kart z miesiącami zadrukowanymi jednostronnie. W kalendarzu jest możliwość wprowadzenia własnych zdjęć w wybranym szablonie stron oraz wyróżnienie dat takich jak urodziny, rocznice, ważne wydarzenia itd. Wraz z opisem.

Formaty foto-kalendarzy:

Kalendarz 20 x 30 cm, kreda 200g, 13 kart – cena 39,00 PLN

Kalendarz 30 x 42 cm, kreda 250g, 13 kart – cena 59,00 PLN

kalendarz_20x30 kalendarz_30x42

Oprogramowanie do fotoalbumów i fotokalendarzy

Poniżej znajdą Państwo link do pobrania naszego darmowego oprogramowania oraz krótką instrukcję do samodzielnego projektowania. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań nasza przyjazna załoga służy fachową pomocą lub poradą.

Zapraszamy również do odwiedzin naszego dedykowanego serwisu www.fotoalbum4U.pl

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia nas w praktyce