Drukarnia z tradycją

"Drukarnia w Oficynie" istnieje od 1984 roku i mieści się w Warszawie przy ul. Kredytowej 4. Naszą domeną jest profesjonalna i szybka obsługa firm. Wyróżniamy się na rynku jakością i terminowością usług. Wychodzimy z założenia, że klient niezadowolony to klient stracony, dlatego od lat dokładamy starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym możliwym poziomie.

Nasza oferta

Głównie drukujemy pełne pakiety dla firm, począwszy od biletów wizytowych, poprzez papiery firmowe, koperty, ulotki, teczki, segregatory, foldery, plakaty, raporty, druki samo kopiujące, druki numerowane i perforowane, broszury, identyfikatory z oprawą i smyczami, notesy i bloczki firmowe oraz naklejki i etykiety samoprzylepne.

Gwarantujemy szybkie wykonanie materiałów konferencyjnych i szkoleniowych w oprawach miękkich i twardych.

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju druki ozdobne takie jak: dyplomy, certyfikaty, karty okolicznościowe i świąteczne, kalendarze, zaproszenia itp. zawierające tłoczenia, złocenia jak również sztancowanie w dowolnych kształtach. Wykonujemy segregatory, okładki twarde do prezentacji, podkładki sztywne z klipsem, teczki z zamknięciem magnetycznym, oprawy twarde z pokryciem materiałowym z tłoczeniami i złoceniami na gorąco, oraz wszelkiego rodzaju torby papierowe foliowane z nadrukiem dwustronnym.

Mnogość technologii

Do szybkich zleceń posiadamy dobrze wyposażony dział druku cyfrowego gdzie wykonujemy zlecenia z dnia na dzień lub „na wczoraj”. W technice cyfrowej drukujemy wizytówki, ulotki, foldery, broszury informacyjne, teczki ofertowe, katalogi, materiały szkoleniowe, zaproszenia, koperty, etykiety samoprzylepne, naklejki, identyfikatory, mini-plakaty do formatu A3+ (330 x 480 mm)

Na zdjęciu nasza najstarsza maszyna typograficzna Heidelberg z 1950 roku, która nadal pracuje i jest w pełni sprawna.

W druku wielkoformatowym wykonujemy plakaty, bilbordy, banery, siatki reklamowe, nadruki na różnych rodzajach folii, druk na „one way vision”, roll-up’y, druk na piankach i płytach PCV 2-10mm, naklejki podłogowe, naklejki jedno i dwustronne. Dysponujemy pełną, dobrze wyposażoną introligatornią.

Dla stałych klientów realizujemy również nadruki na gadżetach reklamowych.

Kompleksowe rozwiązania

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu lub czasu na opracowanie projektu, nasze studio graficzne służy Wam bardzo fachową pomocą.

Oprócz całej gamy usług poligraficznych posiadamy sklep a w jego stałej ofercie ponad 1000 rodzajów papierów i kartonów ozdobnych oraz kopert.

Każde zlecenie jest przez nas traktowane i wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem i tą samą drogą wysyłamy wycenę w ciągu kilku godzin.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia nas w praktyce.