Gadżety reklamowe

Nie jesteśmy firmą, która zajmuje się typową produkcją gadżetów ale wiadomo, że przy okazji usług typowo poligraficznych potrzebne są uzupełnienia w postaci drobiazgów reklamowych. Dla wygody klientów wykonujemy podstawowe dodatki reklamowe przydatne przy prezentacjach dla nowych klientów, konferencjach prasowych, szkoleniach i promocji nowych produktów czy rozwiązań.

Nasze propozycje:

thumb_Kubki Kubeczki z nadrukiem

Nadruk CMYK wykonujemy techniką sublimacyjną. Wydruk wykonywany jest specjalnymi farbami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony na kubek pokryty lakierem poliestrowym. Pigmenty przy podgrzaniu przechodzą w stan gazowy a ich pary są absorbowane przez molekuł poliestru. Daje to trwały i nieścieralny obraz. Tak wykonane kubki z nadrukiem są przystosowane do mycia w zmywarkach. Polecamy kubki białe, białe z kolorowym wnętrzem i czarne-magiczne, które ujawniają nadruk po nalaniu wrzątku.

Cenniki

Ilość kubek biały kubek kolor kubek magiczny
20-50 szt. 19 zł/szt. 22 zł/szt. 33 zł/szt.
51-80 szt. 16 zł/szt. 19 zł/szt. 31 zł/szt.
81-99 szt. 14 zł/szt. 17 zł/szt. 29 zł/szt.
> 100 szt. 13 zł/szt. 16 zł/szt. 27 zł/szt.
thumb_Dlugopisy Długopisy grawerowane

Elementy graficzne są odwzorowywane na długopisie metalowym za pomocą znakowania laserowego. Prosta i efektowna technika, która pozwala również na stosowanie numerowania i personalizacji (np. imię i nazwisko)

Cena długopisu wraz z grawerowaniem 2,45 zł/szt.
Dodatkowa usługa personalizacji 0,95 zł/szt.
Koszt przygotowalni - jednorazowa 30 zł/zamówienie
thumb_Smycze Smycze z nadrukiem
thumb_Notesy-1 Notesy konferencyjne
thumb_Naklejki3D Naklejki 3D

 

Nasza oferta